(Job) Sens Music este în căutare de manager de oficiu în orașul Chișinău

people

Dacă ești o domnișoară ambițioasă, creativă și vrei să fii un manager bun, Compania Sens Music are un loc vacant pentru tine!

Localitatea: Chișinău
Denumirea poziţiei/postului: Office manager
Organizația (angajatorul):​ Compania Sens Music

Cerințe:

  • Comunicabilitate
  • Creativitate
  • Responsabilitate
  • Punctualitate
  • Oricare altă experiență de mincă este binevenita
  • Cunoașterea limbilor română, rusă și engleză.
  • Abilităţi de lucru independent şi în echipă, într-un mediu dinamic şi în termeni restrânși de timp;

Condiții specifice pentru această poziție:

  • Vârsta: 18-24 ani
  • Domnișoară
  • Admisibil și studentă în mun. Chisinau, studii cu frecvență redusă.

Responsabilități:

  • Managerierea operațională a oficiului Companiei pe domeniul industriei muzicale.
  • Lucru de birou
  • Ieșiri în teritoriu: acțiuni, evenimente, concerte etc.

Salariu/Beneficii:

  • Posibilitate de creștere profesională;
  • Salariu de la 5000 lei;
  • Bonusuri de performanță
  • Oportunități de dezvoltare profesională;
  • Un colectiv unit de profesioniști.
  • Zile libere: sâmbăta, duminica
  • Carieră in domeniul industriei muzicale

Regim: Luni – Vineri, Ora: 9:00 – 18:00.

Alte informații: ​
Dacă ești interesată de această oportunitate, expediază-ți CV-ul cu poza la adresa badicu2017@gmail.com
Detalii la nr. tel 076000010. Apelați doar în intervalul orelor: 10:00 – 16:00.

Facebook Comments
comments powered by HyperComments
Previous Explorează noțiunea de startup alături de Tekwill
Next (Interviu) Viaţa de artist, văzută prin ochii ineditului actor, Andrei Sochircă