Job // Vaserole Recruiting angajează SMM Manager

SMM manager job

Ești pasionat/ă de marketing și social media? Ai inițiativă și creativitate? Îți dorești să lucrezi într-o organizație, care te încurajează să te dezvolți profesional și personal? Atunci locul tău este la Vaserole Recruiting. Acesția caută un SMM Manager tânăr și creativ!

Candidatul potrivit:

  • Experienţă în marketing online/social media (Facebook, Instagram);
  • Cunoașterea limbilor română, rusă (engleza constituie avantaj);
  • Cunoașterea programelor de design (Photoshop/Illustrator) – constituie avantaj;
  • Aptitudini și experiență de copywriting;
  • Personalitate creativă şi cu iniţiativă;
  • Aptitudini organizatorice și spirit de echipă;
  • Capacitatea de a genera idei noi;
  • Gândire critică;
  • Experiență în domeniu SMM de minim 2 ani.

Responsabilități:

  • Planificarea şi implementarea proiectelor legate de activitatea companiei pe platformele online;
  • Elaborarea și implementarea strategiei de conţinut pentru mediul online;
  • Analiza și evaluarea activității concurenților în mediul online;
  • Participarea la dezvoltarea proiectelor de marketing lansate de companie.

Beneficii:

  • Posibilitate de a face parte dintr-o echipă profesionistă, tânără și creativă;
  • Instruire și oportunități de promovare;
  • Pachet social și un sistem de salarizare motivant;
  • Programul de muncă de Luni până Vineri de la 09:00 – 18:00.

Trimite CV-ul la adresa de e-mail: egmrecruiting@gmail.com cu specificarea postului – SMM Manager, sau îndeplinește formularul de primă selecție. (click aici)

Descoperă mai multe oportunități pentru tineri, alături de echipa noastră youth.md!

Previous Servicii de prim ajutor psihologic oferite gratuit de specialiștii în domeniu
Next Stagiu online în domeniul politică și comunicare/social media
Cebanu Marina
About the author

No Comment