Job full time // Сompania Brodsky Uskov Looper Reed & Partners angajează Contabil Șef

Job full time chișinău contabil

Job full time // Сompania Brodsky Uskov Looper Reed & Partners angajează contabil șef (locația: Chișinău).

Beneficii:

  1. salariu motivant și plătit la timp;
  2. birou confortabil;
  3. angajare oficială în conformitate cu prevederile Codului muncii al RM;
  4. concedii oferite în conformitate cu prevederile legislației muncii.

Program de lucru: job full-time, 09:00-18:00 (5 zile lucrătoare și 2 zile de repaus).

Responsabilități:

  • ținerea evidenței contabile și fiscale;
  • întocmirea și prezentarea în termenii stabiliți a dărilor de seamă contabile, fiscale și statistice;
  • închiderea lunii/anului de gestiune;
  • controlul și asigurarea plății corecte și la timp a impozitelor și taxelor, precum și a efectuării altor plăți;
  • calcularea salariilor angajaților;
  • urmărirea modificărilor operate în legislație și implementarea operativă a acestora în sistemul de evidență contabilă existent în cadrul companiei.

Cerințe:

  • studii superioare în domeniul contabilității;
  • cunoașterea limbii engleze;
  • experiență în domeniul construcțiilor;
  • cunoașterea programului 1C:Contabilitate;
  • atenție, responsabilitate, punctualitate.

Candidații interesați sunt rugați să expedieze CV-ul la adresa electronică: e.turea@bulr.com  specificînd în subiectul mesajului postul pentru care aplică.

Telefon: (022) 23-23-24.

Descoperă mai multe oportunități și evenimente, urmărind canalul nostru de Telegram și pagina Youth.md!

Previous [foto] Admiră paleta de culori regăsită în aceste flori de câmp întâlnite în Moldova
Next Program de instruire gratuit pentru tinerii antreprenori. Dezvoltă-ți competențele necesare împreună cu ODIMM