Job în Bălți // AO „CASMED” angajează coordonator de proiect

job în Bălți coordonator de proiect

Job în Bălți // Asociația Obștească „CASMED” invită să aplice persoanele interesate pentru poziția de coordonator de proiect.

Cerințe faţă de candidaţi:

  • Studii superioare în domeniul juridic, social, pedagogic sau medical;
  • Capacități bune de comunicare scrisă și orală în limba engleză;
  • Capacități excelente de planificare, coordonare și monitorizare;
  • Capacități bune de scriere a proiectelor;
  • Experiență profesională în elaborarea rapoartelor de monitorizare/evaluare și a altor documente justificative;
  • Competențe de facilitare / livrare a instruirilor;
  • Capacitatea de stabilire a priorităților și de obținere a rezultatelor sub presiune;
  • Capacitatea de a lucra în mod eficace într-o echipă multidisciplinară;
  • Capacitatea de utilizare a echipamentelor electronice de birou și a aplicațiilor aferente (procesare de text, foi de calcul, prezentări, comunicare electronică, internet etc.);
  • Inițiativă, atenție la detalii, capacitatea de a păstra confidențialitatea, integritate și discreție;
  • Cunoaşterea în detaliu a pachetului Microsoft Office;
  • Permis de conducere cat. B și experiență de condus automobilul min. 1 an;
  • Disponibilitate pentru deplasări în regiune;
  • Experienţa pe o poziţie similară constituie un avantaj.

Responsabilități principale:

  • Coordonarea adecvată a tuturor activităţilor în conformitate cu planul proiectului;
  • Colectarea datelor şi monitorizarea rezultatelor şi indicatorilor de performanţă ai proiectului;
  • Elaborarea rapoartelor narative şi financiare;
  • Menținerea relaţiilor de colaborare cu partenerii de proiect;
  • Monitorizarea activității partenerilor locali din regiune.

Beneficii:

  • Mediu de lucru atractiv şi echipă tînără şi dinamică;
  • Posibilitatea de implicare activă în proiectele asociaţiei;
  • Posibilitatea de formare şi instruire permanentă.

Persoanele interesate de acest job în Bălți, sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa de email: ngo_casmed@yahoo.com, indicând poziția la care aplică până pe data de 15 august.

Doar persoanele selectate vor fi invitate la interviu.

Descoperă mai multe oportunități și evenimente, urmărind canalul nostru de Telegram și pagina Youth.md!

Previous Vrei să îți dezvolți o afacere eco dar nu știi cum? Participă la instruiri în domeniul agriculturii ecologice
Next Participă la cel mai mare schimb de cărţi din Chişinău!