Job // Black Sea Seeds SRL angajează asistent manager agricol

asistent manager job orhei

Job // “Black Sea Seeds” SRL este o companie tânără și dinamică, specializată în producerea semințelor organice, este în căutarea unui angajat pentru poziția de Agent agricol (asistent manager agricol).

Locul de muncă raionul Orhei, satul Seliște (transportul este asigurat de companie)

Responsabilitățile de bază:

  • planificarea și buna desfășurare a tuturor activităților și lucrărilor de câmp deschis și câmp protejat (sere), atât prin implicare personală, cât și prin supervizarea activității lucrătorilor angajați.
  • asigurarea condițiilor pentru buna păstrare și evidență a tuturor materialelor aflate în depozit, duce evidența consumului de combustibil, etc.
  • pregătirea documentelor, compilarea diferitor informații sau rapoarte necesare pentru serviciul personal sau contabilitate.
  • participarea la diferite măsuri pentru certificarea organică.

Cerințe față de candidat:

  • studii medii de specialitate sau studii superioare în agricultură.
  • permis de conducere, categoriile B (autoturisme) și H (tractoare) – va constitui un avantaj.
  • cunoștințe de operare la calculator: Microsoft Word și Excel.
  • abilități bune de comunicare, flexibilitate, atitudine pozitivă și colegială. Capacitate de autoorganizare și responsabilitate în exercitarea atribuțiilor.
  • dorința de a însuși și pune în aplicare abordări și practici noi.
  • cunoașterea limbilor române (a limbii ruse și/sau a limbii engleze va constitui un avantaj).

Salariul – în dependență de experiență, competențe și aptitudinile personale salariul urmează să fie negociat la interviu.

Persoanele interesate pot expedia CV-ul și scrisoarea de intenție la adresa: vasile@blackseaseeds.com până la data de 20 august 2020.

Doar persoanele selectate vor fi contactate.

Pentru informații suplimentare despre acest job (asistent manager agricol) contactați: 022 731 920, 078 888 063.

Descoperă mai multe oportunități pentru tineri, alături de echipa youth.md!

Previous Câteva activități de dezvoltare personală pe care le poți practica oricând
Next Urmărește LIVE Reuniunea anuală în domeniul Diplomației Economice