Job // AO.HOMECARE anunță concurs de angajare pentru funcția de asistent medical

job ao homecare asistent medical

Job // AO.HOMECARE, anunță concurs de angajare pentru funcția de asistent medical.

Asociația Obștească HOMECARE din mun. Chișinău, anunță concurs de angajare pentru funcția de asistent medical în cadrul Centrului Teoretico-Practic Estera/ și la domiciliu , care va oferi servicii de îngrijiri medicale în mun.Chișinău.

Cerințe pentru angajat:

  • Studii medicale de specialitate;
  • Disponibilitate de deplasare în teren pentru prestarea serviciilor de îngrijiri medicale la domiciliu;
  • Permis de conducere + minim 1 an de experiență în șofat;
  • Abilitate de lucru în echipă și independent;
  • Abilități de comunicare și raportare.

Responsabilități principale:

Prestarea serviciilor de îngrijiri medicale la domiciliu pentru persoanele în vârstă și/sau cu dizabilitățI, în baza indicațiilor medicului.

Beneficii:

  • Grafic de muncă flexibil;
  • Salariu motivant;
  • Uniformă și echipament de protecție;
  • Posibilități de instruire continuă;
  • Mediu de lucru atractiv;
  • Echipă tânără şi dinamică.

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa de email: ao.homecare@gmail.com

Pentru informații suplimentare puteți apela la numărul de contact: 060204442

Data limită: 25 Ianuarie 2021

Doar candidații preselectați vor fi invitați la interviu.

AO ,,HOMECARE ” își rezervă dreptul de a testa competențele declarate de către candidați.

Descoperă mai multe oportunități și activități pentru tineri, urmărind canalul nostru de Telegram și pagina Youth.md!

Previous Job // Centrul Național de Prevenire a Abuzului față de Copii angajează coordonator pe comunicare
Next Job pentru tineri // Aimo sport te vrea în echipa sa