JOB//Brand Media anunță concurs de suplinire a postului vacant de designer graphic

brand media, designer graphic, oferta de munca, oportunitate

Compania Brand Media anunță concurs de suplinire a postului vacant de designer graphic.

Responsabilități:

  • elaborarea conceptului de logo, identității vizuală și realizarea brandbook-ului, materialelor și producției publicitare;
  • pregătirea și realizarea machetelor grafice pentru tipar;
  • elaborarea conceptelor de design pentru proiecte de branding;
  • crearea materialelor grafice pentru social media.

Cerințe față de candidat:

  • cunoștințe avansate și experiență de lucru în Photoshop, Adobe Illustrator, Corel Draw și alte programe grafice;
  • responsabilitate, abordare creativă.

Vi se oferă:

  • salariu 8000 de lei;
  • mediu de lucru stabil, echipă tânără și dinamică;
  • angajare oficială;
  • oficiu în centrul or. Chișinău;
  • ceai, cafea și bună dispoziție.

Orar de muncă: luni – vineri , 09:00 – 18:00

Dacă ești gata de o nouă provocare, trimite CV-ul tău și portofoliul personal cu câteva lucrări anterioare pe adresele: nistoranastasia@gmail.com, office@brandmedia.md.

Previous Programul „Bursele Europene pentru Jurnaliști” își așteaptă câștigătorii
Next JOB//Specialist recrutare în cadrul unei companii de nivel internațional