Job pentru tineri // SEBO angajează specialist call-center

job pentru tineri specialist call center

Job pentru tineri // Ești în căutare de job? SEBO te așteaptă în echipa sa în calitate de specialist call-center! Vezi în articol detalii despre cerințe și responsabilități.

Beneficii:

  • Ai posibilitatea de a lucra cu o echipă talentată și motivată;
  • Vei avea o experiență unică într-o companie internațională;
  • Potențial de creștere, traininguri și dezvoltare profesională;
  • Salarii atractive și beneficii motivante;
  • Oferim bonusuri lunare de performanță;
  • Angajare oficială.

Responsabilități:

  • Răspunde într-un mod profesionist și în timp util la reclamațiile, întrebările și cererile clienților la telefon;
  • Furnizează informația corectă și detaliată cu privire la produsele și serviciile companiei;
  • Asigură introducerea, verificarea și actualizarea rapidă și exactă a informației în baza de date;
  • Alte responsabilități legate de deservirea clienților.

Cerințe:

  • Experiența în domeniul deservirei clienţilor constituie un avantaj;
  • Cunoașterea standardelor și principiilor de deservire a clienților;
  • Cunoștințe de lucru cu MS Word, MS Excel, MS Outlook;
  • Asimilare rapidă, responsabilitate și orientare către rezultat;
  • Abilități avansate de comunicare în română, rusă, (limba engleză constituie un avantaj).

Aptitudini:

  • Abilități înalte de comunicare persuasivă;
  • Abilități interpersonale;
  • Capacitate de gestionare eficientă a timpului de lucru;
  • Flexibilitate.

Trimite CV-ul tău la adresa: hr@sebo.md cu mențiunea „Specialist Call Center” sau sună acum la 060 500 065 pentru mai multe detalii despre acest job pentru tineri.

Descoperă mai multe oportunități și evenimente pentru tineri, urmărind canalul nostru de Telegram și pagina Youth.md!

Previous EVENIMENTE PENTRU TINERI: FII ECO CU CENTRUL MUNICIPAL DE TINERET CHIȘINĂU
Next DeutschMobil: 12 școli pot beneficia de manuale și pachete media de limbă germană