Job // Virim Impex este în căutarea de noi angajați

virim impex sanatate job

Job: În legătură cu dezvoltarea și extinderea companiei, “Virim Impex” caută colegi noi în echipa sa!

Virim Impex” S.R.L. este o companie poziționată pe întreg teritoriul Republicii Moldova, specializată în importul și vânzarea de suplimente alimentare, medicamente, ceaiuri din plante și produse cosmetice disponibile publicului larg.

Beneficii oferite de companie:

  • Posibilitate de integrare într-o echipă tânără, profesionistă și motivată;
  • Salariu stabil + % din rezultate, bonusuri în funcție de performanțe;
  • Angajare oficială în corespundere cu Codul Muncii al RM;
  • Grafic flexibil de muncă;
  • Instruire și participare în diverse activități în cadrul companiei;
  • Oportunități de creștere profesională.

Responsabilități:

  1. Consultarea cumparatorilor privind sortimentul și alegerea produselor;
  2. Efectuarea operațiunilor ce țin de încasarea, evidența și păstrarea banilor;
  3. Verificarea şi asigurarea numarului necesar de produse pe rafturi.

Cerințe față de candidat:

  • Abilitati excelente de comunicare cu clientii
  • Experienta in vanzari este un avantaj
  • Atarnare pozitiva fata de lucru, responsabilitate, punctualitate
  • Cunoasterea limbii romane si ruse fluent

Dacă căutați un serviciu stabil și visați să lucrați într-un mediu profesionist, care oferă multiple oportunități, unde poți pune în aplicare cunoștințele personale vino la „Virim Impex”

Pentru detalii sună la numărul de telefon: 069141897 sau trimite CV la virim-imp@mail.ru.

Descoperă mai multe oferte de job, urmărind pagina noastră youth.md!

Previous Tinerii se pot implica în voluntariat pentru Prevenirea Suicidului
Next Vino la un eveniment și află cum e să ai o grădină ecologică proprie