Job // RightAngle angajează un analist pentru dezvoltarea afacerii

job analist dezvoltare afaceri

Job // RightAngle angajează o persoană în calitate de Analist pentru Dezvoltarea Afacerii.

Consultați site-ul oficial pentru mai multe informații despre companie: https://rightangleglobal.com/

Compania caută o persoană organizată și motivată, capabilă să identifice și să dezvolte noi perspective de afaceri din mai multe surse, inclusiv baza de datede clienți, LinkedIn și altele.

Responsabilități:

  • Stabiliți relații de afaceri cu clienții prin e-mail, LinkedIn și prin telefon (fără apeluri reci);
  • Identificarea persoanelor adecvate în cadrul consultanței vizate și a capitalului privat;
  • Urmăriți clienții potențiali și efectuați cercetări pentru a identifica noi perspective;
  • Ajutați Managerul de clienți să construiască și să cultive relații profesionale inițând comunicări și păstrând legătura cu potențialii clienți;
  • Gestionați datele pentru clienții existenți și noi din baza de date;

Cerințe:

  • Diplomă universitară, de preferință în economie, marketing sau administrarea afacerilor;
  • Fluent în limba engleză;
  • Cunoștințe digitale (aplicații Office standard);
  • Experiența anterioară folosind comunicarea de afaceri (limba engleză) este considerată un avantaj;
  • Bine organizat, capabil să lucreze cu termene multiple;
  • Asertiv și proactiv;
  • Curios, capabil să învețe rapid și să ofere rezultate rapide.

Beneficii:

  • Salariu competitiv bazat pe experiență;
  • Bonusuri bazate pe performanță;
  • Posibilitatea de a vă organiza în mod flexibil programul de lucru într-un program de lucru cu normă întreagă, de luni până vineri;
  • Munca de acasă este posibilă împreună cu posibilitatea de a veni la birou atunci când este nevoie;
  • Program de recomandare la nivel de companie, oferind un bonus pentru propunerea potențialilor candidați;
  • Lucrați într-un mediu internațional în cadrul unei echipe profesionale și talentate de colegi;
  • Programe de formare internă, la locul de muncă și de dezvoltare profesională continuă;
  • Politica de formare care acoperă o mare varietate de nevoi de formare profesională, precum și non-profesionale;
  • Condiții de lucru primitoare, cu o zonă de relaxare confortabilă, sală de joacă și o bibliotecă diversă;
  • Evenimente corporative și clădiri de echipă, în prezent majoritatea online, precum și alte activități sociale.

Compania oferă o gamă largă de posturi vacante pentru toate nivelurile de vechime pentru a asigura posibilitatea migrației către alte funcții sau către alte departamente.

Dacă sunteți interesat, vă rugăm să trimiteți CV-ul în limba engleză la hireme@developmentaid.org

Descoperă mai multe oportunități și activități pentru tineri, urmărind canalul nostru de Telegram și pagina Youth.md!

Previous Job pentru tineri // TEKEDU angajează manager de proiect
Next Vrei să îți faci studiile în Viena? Participă la o sesiune de informare și află detalii