Job pentru tineri // ZIPhouse este în căutarea unui nou coleg pentru ZIPshop

ziphouse job pentru tineri zipshop

Job // ZIPhouse este în căutarea unui nou coleg pentru ZIPshop, care va ocupa funcția de vânzător-barista.

Responsabilități:

  • Vei promova şi vei vinde produsele ZIPshop;
  • Vei fi responsabil de prepararea băuturilor calde;

Cerințe:

  • Cunoaşterea fluentă a limbilor română, cunoșterea limbii ruse va constitui un avantaj
  • Cunoştinţe de bază a pachetului MS Office (Word, Excel, etc.)
  • Experienţă în domeniul deservirii clienţilor şi/sau în vânzări va constitui un avantaj
  • Orientare către client și cu atitudine proactivă
  • Bune abilităţi de negociere și gestionarea situațiilor dificile

Beneficii:

  • O experienţă unică de învăţare şi de dezvoltare profesională
  • Salariu competitiv
  • Contract de muncă

Pentru detalii ne puteți contacta la acest număr: 060 065 588.
Fii parte a unei echipe tinere și interactive, ZIPhouse!

Descoperă mai multe oportunități pentru tineri, alături de echipa youth.md!

Previous Webinar pentru părinți „Cum să înțelegi și să sprijini adolescentul în această perioadă dificilă”
Next Cunoaște mai multe despre programul Erasmus+ la o sesiune de informare #PrindeȘansa
Cebanu Marina
About the author

No Comment