Job full-time // Agenția de marketing READY angajează designer grafic

Job full-time // Agenția de marketing READY angajează designer grafic profesional, cu experiență în domeniu, flexibilitate și capacitate de cooperare.

Agenția activează în domeniul imobiliar, cu oportunități de lucru pe plan internațional și creștere în carieră.

Beneficii:

  • Lucru într-o echipă tânără și ambițioasă;
  • Localizare: oficiu în centrul orașului;
  • Regim de muncă: full time;
  • Salariu competitiv și contract oficial;
  • Instruire, creștere și dezvoltare continuă.

Cerințe:

  • Cunoașterea programelor Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe After Effects etc.
  • Simț estetic dezvoltat;
  • Existența portofoliului de lucrări;
  • Dedicația de a finaliza proiectele în timp pentru a respecta termenul limită.

Responsabilități:

  • Elaborarea conceptelor creative în materie de design.
  • Crearea designului postărilor, bannerelor, materialelor video, machetelor grafice pentru broșuri, flyere, Social Media.
  • Crearea designului materialelor promoționale și pentru promovare online.
  • Realizarea machetelor și pregătirea lor pentru tipar: offset, digital.

Trimire CV-ul tău la adresa de email: hr.readyteam@gmail.com

Descoperă mai multe activități și evenimente pentru tineri, urmărind canalul nostru de Telegram și pagina Youth.md!

Previous Elevii și profesorii se pot înscrie la un curs de inițiere în agricultura ecologică
Next Concurs de scrisori pentru tineri. Cum vei fi peste un an?