(job) Dacă ești comunicativ, fii parte a echipei Suport Clienți Orange

Dacă eşti o fire pozitivă, deschisă şi prietenoasă, îţi place să comunici şi să oferi ajutor și îţi plac puzzle-urile şi consideri că orice întrebare are un răspuns, atunci echipa Suport Clienți Orange te așteaptă.

Orașul: Chișinău

Denumirea poziţiei/postului: Specialist Suport Clienți

Organizația (angajatorul): Orange Moldova

Tip: full-time/part-time

Cerințe:

  • Cunoaşterea limbilor română şi rusă;
  • Abilităţi bune de comunicare;
  • Abilităţi analitice;
  • Cunoaşterea calculatorului (MS Office).

Responsabilități:

  • Vei recepţiona apeluri telefonice de la clienţii Orange;
  • Vei avea grijă de clienţi oferindu-le suport informaţional;
  • Vei ajuta clienţii să beneficieze din plin de serviciile şi produsele Orange;
  • Vei lucra într-o echipă de oameni dinamici, entuziaşti şi profesionişti.

Salariu și beneficii:

  • Salariu motivant;
  • Telefon de serviciu;
  • Pachet gratuit de comunicare;
  • Reduceri la sălile de sport;
  • Suport financiar pentru evenimentele familiale;
  • Posibilitatea de a lucra cu program de muncă deplin sau redus (8 sau 4 ore pe zi).

Dacă dorești să candidezi pentru post, completează formularul de aplicare sau expediază CV-ul tău la adresa de e-mail: angajare@orange.md.

Sursă.

Previous Vezi cum poți descoperi Bulgaria și învața limba într-un proiect EVS de un an
Next Învață cum să creezi un magazin online la un training gratuit