Berlizzo Group angajează un Project Manager creativ și atent la detalii

project management

Denumirea poziţiei/postului: Project Manager

Organizația (angajatorul): Berlizzo Group

Orașul: Chișinău

Tip: Full-time

Cerințele angajatorului:

  • minimum 2 ani de experiență în domeniul jurnalismului;
  • abilități  de comunicare verbală și scrisă  la nivel avansat în limba română, rusă și limba engleză la nivel conversațional;
  • cunoștințe temeinice de scriere a articolelor pentru online media;
  • capacități de coordonare a proiectelor  într-o organizație;
  • cunoștințe avansate în utilizarea programelor de operare PC și a aplicațiilor MS Office, precum și a platformei WordPress.

Ai mai multe șanse de a fi angajat, dacă:

  • Ești o fire entuziastă, activă, disciplinată, perseverentă și echilibrată;
  • Ești atent la detalii, receptiv și  vezi adevăratele nevoi ale oamenilor;
  • Ești în relație bună cu ei și au o relație bună cu tine;
  • Ești carismatic, inspiri încredere și evoci loialitate;
  • Prețuiești timpul cu înțelepciune și îți controlezi emoțiile.

Responsabilitățile pe care urmează să le respecți sunt:

  • Să te asiguri că valorile personale ale angajaților și cele ale companiei sunt aliniate;
  • Să planifici bugete și să gestionezi eficient activitățile portalului evenimente.md;
  • Să coordonezi și să menții activ procesul de comunicare cu echipa de reporteri;
  • Să  coordonezi eficient baza de date a furnizorilor;
  • Să elaborezi bugete și oferte financiare;
  • Să identifici  potențialii clienți și să asiguri întreg procesul de vânzare;
  • Să întreprinzi  măsurile necesare în caz de plângeri, conform Procedurii de Gestionare a Reclamațiilor;
  • Să manifești răbdare în respectarea instrucțiunilor detaliate și să utilizezi eficient resursele companiei.

Beneficii:

  • Salariu fix;
  • Bonusuri;
  • Sistem unic de avansare în carieră;
  • Echipă tânără, activă și motivată.

Alte informații:

 Până pe 15 noiembrie 2017, expediază-ți CV-ul la adresa de e-mail hr@berlizzo.md, indicând obligatoriu poziția de Project Manager și poți beneficia de această oportunitate interesantă de angajare.

Sursa: civic.md

Previous #4 Cum pot participa tinerii la elaborarea bugetului
Next Dacă ești un tânăr psiholog, vino la atelierul “Psiholog în acțiune – unde și cum găsim proiecte”