Job pentru tineri // MASHTAB angajează Social Media Manager

job pentru tineri smm

Job pentru tineri // MASHTAB – Fabrica de Mobila, angajează Social Media Manager, care va fi implicat in crearea imaginei  companiei pe piața autohtonă, în mediul online și cel ofline, și crearea conceptelor creative și a conținutului publicitar pe website-ul companiei.

 Ce fel de angajat căutăm?

  • Energic;
  • Pozitiv;
  • Creativ;
  • Implicat;
  • Punctual;
  • Cu dorință de a învăța și a se dezvolta.

Responsabilități:

  1. Promovarea imaginii companiei;
  2. Elaborarea programelor și strategiei de promovare a companiei;
  3. Gestionarea publicității pe toate suporturile de comunicare, elaborarea planurilor de promovare online și realizarea lor;
  4. Promovarea și conceperea planurilor și strategiilor de marketing online;
  5. Completarea permanentă a site-ului cu conținutul necesar;
  6. Crearea, redactarea și postarea online a materialelor publicitare;
  7. Monitorizarea și analiza pieței și concurenței;
  8. Analiza ofertelor concurenței și efectuarea studiului comparativ a ofertelor acestora.

Cerințe:

  • Cunoașterea la nivel înalt a limbilor române și ruse (engleza va fi un avantaj);
  • Experiență de muncă într-o funcție similară va fi un avantaj, dar cel mai important e implicare la maxim și dorinta de a crea;
  • Utilizator avansat calculator;
  • Abilitate de lucru cu  Photoshop;
  • Comunicabilitate, responsabilitate, spirit oraganizatoric, creativitate, abilitate de a învăța rapid.

Condiții de muncă:

  • Loc de muncă confortabil în oficiu, situat în sectorul Ciocana;
  • Regim de lucru- luni-vineri de la 9.00 până la 18.00 (pauză de masă 1 oră)
  • Salariu competitiv, achitat fără de întârzieri cu ajustare pe parcursul anului;
  • Colectiv prietenos și conducători obiectivi!

Dacă, consideri că te porivești  pentru această funcție atunci expediază cv-ul chiar acum la adresa: mashtab.md@gmail.com, menționând funcția pentru care pretinzi.

Descoperă mai multe oportunități și job-uri pentru tineri, urmărind canalul nostru de Telegram și pagina Youth.md!

Previous Programul Youth Empowerment – un nou teren de fotbal pentru prima clasă cu profil sportiv din satul Sipoteni, raionul Călărași
Next A fost lansat concursul de înscriere pentru Premiile în Domeniul Culturii, 2020