Job pentru tineri // HR-Consulting anunță concurs de selectare HR-Manager

job HR-Manager

Job pentru tineri // HR-Consulting – la solicitarea clientului său este  în căutarea candidatului pentru postul vacant: HR-Manager.

Despre companie:

Distribuitor al produselor  farmaceutice, parafarmaceutice și cosmetice, un partener de încredere, fiind deschiși pentru noi contacte și relații de afaceri.

Responsabilități:

  • Organizarea și coordonarea procesului de recrutare și selecție pentru posturile vacante;
  • Elaborarea programului de instruire a personalului (cursuri de perfecționare);
  • Implementare și coordonarea  sistemului de evaluare a performanțelor profesionale a angajaților;
  • Realizarea fișelor de post și întreținerea  bazei de date;
  • Efectuara instructajului periodic în domeniul protecției muncii.
  • Realizarea rapoartelor (rapoarte de evidență, de activare/dezactivare a actelor de asigurare medicală, lunare, anuale)

Cerințe:

  • Cunoașterea limbilor română, rusă;
  • Studii superioare (psihologie, resurse umane);
  • Experienţă în domeniul similar (minim 3 ani);

Beneficii:

  • Grafic de lucru 9.00 -18.00, luni-vineri;
  • Salariu fix motivant  + bonusuri;
  • Oportunitate pentru dezvoltarea carierei;

Cei interesați sunt rugați să expedieze CV-ul la adresa rr40@search4staff.com indicând codul FAH. Detalii la 062101257.

Descoperă mai multe oportunități și evenimente pentru tineri, urmărind canalul nostru de Telegram și pagina Youth.md!

Previous Stagiu cu bursă lunară pentru tineri, în domeniul IT
Next Cele mai bune mărci ecologice de la care puteți cumpăra online