Job în Chișinău // Specialist în logistică vorbitor de italiană și engleză

Job în Chișinău specialist logistică

Job în Chișinău // Ultra Fog, Un lider mondial în dezvoltarea și aplicarea soluțiilor de protecție împotriva incendiilor caută un specialist în logistică care vorbește limba italiană.

Calificări necesare:

  • 1-2 ani de experiență în transport/logistică/livrări
  • Abilități excelente de comunicare verbală și scrisă în limba italiană și engleză.
  • Să fie adaptabil, flexibil și să poată prioritiza sarcinile.
  • Cunoașterea pachetului Microsoft Office
  • Limba italiană fluent
  • Limba engleză fluent

Descrierea postului de muncă:

  • Prepararea și trimiterea facturilor
  • Coordonarea serviciul logistic al tehnicienilor (cumpără
  • bilete de avion, rezervare hotel sau închiriere de mașini)
  • Coordonarea livrarării materialelor din depozitul din Italia în orice altă țară.

Beneficii:

  • Posibilitatea de a lucra și de crește în funcție într-o companie internațională de top;
  • Colectiv tânăr și prietenos;
  • Oficiu în centru Chișinăului pe strada Alexandru cel Bun;
  • În oficiu beneficiați de cafea, ceai și gustări gratuite;
  • Angajare oficială;
  • Laptop;
  • Posibilitatea de a călători în străinătate;

Dacă ești interesat de acest job în Chișinău, trimite CV-ul tău la adresa mihaiela@ultrafog.com.

Descoperă mai multe oportunități și evenimente, urmărind canalul nostru de Telegram și pagina Youth.md!

Previous Granturi mici pentru implementarea acțiunilor de sensibilizare a problemelor de gen din Republica Moldova
Next Concursul internațional de matematică IYMC 2020 revine! Pot participa elevii și studenții