Job full-time // Teatrul Național Eugene Ionesco angajează specialist principal marketing

Job full-time // Instituția Publică Teatrul Național Eugene Ionesco angajează specialist principal marketing.

Cerinţe:

  • Studii superioare;
  • Experiență în domeniul marketing;
  • Cunoștințe avansate de operare PC (pachetul Office, Adobe Photoshop, Powerpoint etc)
  • Cunoaşterea a limbilor română, rusă, engleza;
  • Creativitate, flexibilitate si originalitate, atenție la detalii;
  • Seriozitate, punctualitate, responsabilitate;
  • Persoana orientată către client;
  • Abilităţi de comunicare excelente;

Responsabilităţi:

  • Alcătuirea strategiei si planului de marketing pentru promovarea si vanzarea biletelor teatrului;
  • Elaborarea calendarului de marketing (lunar, trimestrial, anual);
  • Viziune personală și strategii de lucru;
  • Crearea strategiei de marketing pentru companie şi implementarea acesteia;
  • Asistenţă în organizarea şi promovarea de evenimente;
  • Publicitate online: identificarea oportunităţilor pentru promovarea companiei în mediul online;

Beneficii:

  • Salariu stabil;
  • Angajare oficială și pachet social deplin;

Candidatul pentru funcţia de specialist principal marketing va expedia un CV la adresa de email resurse.umane.tnei@gmail.com.  Doar persoanele selectate vor fi anunţate telefonic şi invitate la un interviu.

Descoperă mai multe activități și evenimente pentru tineri, urmărind canalul nostru de Telegram și pagina Youth.md!

Previous Vrei să fii Graphic Designer? Înscrie-te la acest curs gratuit online
Next Săptămâna Prevenirii Suicidului, ediția 2021 a început! Vezi programul activităților