JOB//Asociația Națională a Agenților de Turism angajează director executiv

Agenților Economici de Turism din Moldova, ANAT, Director executiv, oferta de munca

Uniunea de Persoane Juridice „Asociația Națională a Agenților Economici de Turism din Moldova” ANAT angajează Director executiv.

Cerințe față de candidat:

  • studii superioare în domeniul juridic sau economic va constitui un avantaj;
  • cunoașterea avansată a limbii române și ruse;
  • cunoașterea limbii engleze la nivel mediu;
  • abilități de comunicare și convingere;
  • persoană organizată și disciplinată;
  • cunoașterea bună a programelor MS Office (Word, Excel, PowerPoint etc.).

Responsabilitățile postului:

  • identificarea oportunităților de finanțare;
  • reprezentarea intereselor în relațiile cu finanțatorii, furnizorii, beneficiarii și clienții, alte organisme/organizații cu impact real/potențial asupra rezultatelor acesteia;
  • asigurarea managementului și a rețelei de relații necesară dezvoltării activității;
    responsabil de modul de derulare a programelor și proiectelor;
  • gestionarea bună și corectă a fondurilor, cu respectarea legislației în vigoare și a Statutului;
  • atragerea de noi membri.

Beneficiile oferite:

  • salariu atractiv;
  • pachet social;
  • dezvoltarea abilităților profesionale și personale;
  • grafic de lucru: 09.00-18.00.

Dacă ești interesat, expediază CV-ul la adresa: office@anat.md sau la numărul de telefon: 062172775.

Previous Vino la a treia ediție a Founder Institute și cunoaște-i pe cei mai buni antreprenori
Next Alătură-te echipei Hospices of Hope Moldova și campaniei #RunForHope2018 la Chisinau International Marathon 2018!