Job // Rețeaua de farmacii Felicia angajează Social Media Manager

job pentru tineri smm

Job // Rețeaua de farmacii “Felicia” anunță concurs privind suplinirea funcției vacante de Social Media Manager.

Dacă doreşti să faci parte dintr-o echipă tânără, profesionistă, dinamică şi unită, să îţi construieşti o carieră într-un domeniu de perspectivă, într-o companie care îţi oferă şansa de a te dezvolta profesional şi personal. Aplică pentru acest job!

Cerințe:

  • Experiență în setarea și gestionarea campaniilor (Ads Manager);
  • Cunoașterea softurilor de creare de conținut vizual reprezintă un avantaj ( Photoshop, Canva);
  • Scrierea și exprimarea corectă în limba română;
  • Experiență de lucru în domeniul Social Media;
  • Pasiune pentru domeniul frumuseții și a sănătății.

Responsabilități:

  • Stabilirea planului de comunicare în funcție de necesitățile comerciale;
  • Crearea conținutului textual pentru paginile ”Farmacia Felicia”  (Facebook și Instagram) și cel visual în colaborare cu Creatorul de conținut visual;
  • Gestionarea bugetului Social Media;
  • Participarea la evenimente Community Management, ședințe foto organizate pentru promovarea ofertelor și serviciilor ”Felicia”.

Beneficii:

  • Salariu motivant ;
  • Pachet social complet;
  • Posibilitatea de creştere profesională;
  • Participarea în proiecte creative;
  • Transport de serviciu;
  • Grafic full time.

Dacă ești interesat de această ofertă, contactează angajatorii la numărul de tel. 069 566 350 sau expediați CV-ul la adresa electronică:  hr@felicia.md

Descoperă mai multe oportunități și evenimente pentru tineri, urmărind canalul nostru de Telegram și pagina Youth.md!

Previous Workshop pentru tinerii care ar vrea să lucreze în domeniul turismului
Next ȘSAJ îți propune un nou curs online despre managementul instituțiilor media