Job pentru tineri // „Gazeta de Chișinău” angajează Manager Marketing

job marketing chisinau

Job pentru tineri // „Gazeta de Chișinău” sunt în căutarea unui membru de echipă, pentru suplinirea funcției de Manager Marketing.

Beneficii:

  • Salariu competitiv + % din vanzări, în dependență de rezultat
  • Perspective de dezvoltare profesională

Responsabilități de bază:

  • Crearea strategiei de marketing și implementarea acesteia
  • Identificarea şi contactarea potenţialilor clienţi

Cerințe:

  • Studii superioare (Marketing/Business)
  • Experienţă în domeniul vânzărilor – avantaj
  • Abilităţi excelente de comunicare, negociere
  • Responsabilitate și perseverență.

Dacă ești înteresat de poziție, expediază CV-ul la adresa gazetadechisinau@gmail.com

Descoperă mai multe oportunități și activități pentru tineri, urmărind canalul nostru de Telegram și pagina Youth.md!

Previous Învață mai multe despre antreprenoriatul social participând la un curs online gratuit
Next 10 fapte uluitoare ale creierului uman ce ar putea să te pună pe gânduri