Job pentru tineri // Fabrica de Mobilă MASHTAB angajează Social Media Manager

job pentru tineri mashtab social media manager

Job // MASHTAB – Fabrica de Mobilă angajează Social Media Manager, care va fi implicat în crearea imaginei companiei pe piața autohtonă, în mediul online și cel ofline; crearea conceptelor creative și a conținutului publicitar pe website-ul companiei.

Despre angajator:

MASHTAB – Fabrica de Mobila fondată din 2007, activează pe piața autohtonă în domeniul mobilier. Activitatea de bază a fabricii este producerea mobilierului de birou și pentru locuință. Echipa Mashtab este locul oamenilor talentați, toți muncim într-un mediu prietenos și productiv deja de 13 ani. Așa precum vânzările companiei sunt în mediul ofline și cel online, echipa are nevoie de un membru nou, care va gestiona strategic și responsabil aceste domenii.

 Profilul candidatului:

  • Energic;
  • Pozitiv;
  • Creativ;
  • Implicat;
  • Punctual;
  • Cu dorință de a învăța și a se dezvolta.

Responsabilități:

  • Promovarea imaginii companiei;
  • Elaborarea programelor și strategiei de promovare a companiei;
  • Gestionarea publicității pe toate suporturile de comunicare, elaborarea planurilor de promovare online și realizarea lor;
  • Promovarea și conceperea planurilor și strategiilor de marketing online;
  • Completarea permanentă a site-ului cu conținutul necesar;
  • Crearea, redactarea și postarea online a materialelor publicitare;
  • Monitorizarea și analiza pieței și concurenței;
  • Analiza ofertelor concurenței și efectuarea studiului comparativ a ofertelor acestora.

Cerințe:

  • Cunoașterea la nivel înalt a limbilor române și ruse (engleza va fi un avantaj);
  • Experiență de muncă într-o funcție similară va fi un avantaj, dar cel mai important e implicare la maxim si dorinta de a crea;
  • Utilizator avansat calculator;
  • Abilitate de lucru cu  Photoshop;
  • Comunicabilitate, responsabilitate, spirit oraganizatoric, creativitate, abilitate de a învăța rapid.

Condiții de muncă:

  • Loc de muncă confortabil în oficiu, situat în sectorul Ciocana;
  • Regim de lucru- luni-vineri de la 9.00 până la 18.00 (pauză de masă 1 oră)
  • Salariu competitiv,achitat fără de întârzieri cu ajustare pe parcursul anului;
  • Colectiv prietenos și conducători obiectivi!

Dacă, consideri că te porivești  pentru această funcție atunci expediază cv-ul chiar acum la adresa: mashtab.md@gmail.com și indică funcția pentru care pretinzi.

Descoperă mai multe oportunități și evenimente pentru tineri, urmărind canalul nostru de Telegram și pagina Youth.md!

Previous Pro Vobis vă invită la o sesiune de informare despre voluntariatul de familie
Next CJI lansează concursul Tulip Press Awards pentru a susține eforturile jurnaliștilor