Job pentru tineri // Centrul European de Educație Preșcolară, Fundația „Ioan Paul II” angajează educator

job pentru tineri educator

Job pentru tineri // Centrul European de Educație Preșcolară, Fundația „Ioan Paul II” anunță concurs de angajare pentru poziția de Educator!

Responsabilități principale:

  • Planificarea şi organizarea activităților instructiv-educative pentru grupul de copii;
  • Amenajarea unui mediu plăcut educațional;
  • Implicarea activă și supravegherea constantă și atentă a copiilor;
  • Dezvoltarea unor relații de calitate cu copii și părinții.

Competențe și cerințe:

  • Studii de specialitate;
  • Experiența de lucru în domeniul preșcolar ar reprezenta un avantaj;
  • Receptivitate la solicitările profesionale, inițiativă și implicare;
  • Spirit de echipă, responsabilitate, punctualitate, creativitate.

Program de muncă: de luni până vineri 08:00-17:00

Oferim un pachet salarial motivant și alte bonusuri, oportunitatea de dezvoltare profesională și un mediu de lucru modern.

Persoanele interesate sunt invitate să trimită un CV pe adresa de e-mail: angajare.fundatie@gmail.com cu specificarea postului – Educator.

Tel de contact: 022 513568/068754449
Data limită de prezentare a CV-ului este 22 august 2020.

Descoperă mai multe oportunități și evenimente, urmărind canalul nostru de Telegram și pagina Youth.md!

Previous Ce ar trebui de fapt să ne înveţe la şcoală: Cinci cărţi din care poţi afla mai multe despre educaţia financiară!
Next Job // PH International Moldova este în căutare de formatori în cadrul unui program