Job pentru tineri // Asistent de proiect în cadrul unui magazin online

job pentru tineri asistent de proiect

Job pentru tineri // Dacă ești pasionat de vânzări online și știi ce înseamnă o bună experiență pentru shopingul online, atunci aplică pentru poziția de asistent de proiect în cadrul unui magazin online.

Candidatul ideal:

  • Atitudine pozitivă și orientată către client;
  • Capacitate de analiză, sinteză, redactare concisă și corectă a informațiilor;
  • Cunoștințe de bază SEO și e-commerce;
  • Creativitatea, flexibilitate și originalitate;
  • Productivitate înaltă;
  • Posedarea limbilor străine (engleza, alte limbi constituie un avantaj);
  • Experiența în vânzări online, constituie un avantaj;

Responsabilități:

  • Promovarea imaginii companiei în mediul online;
  • Întreținere și actualizare site / magazine online;
  • Identifică noile oportunități de dezvoltare a companiei/produselor/promoțiilor în mediul online;
  • Administrare site / magazine online: introducere produse, descrierea lor, preț, stoc, editare fotografii;

Dacă te-a interesat acest job pentru tineri, trimite CV-ul la adresa de email: hr@acvila.md menționând poziția la care aplici.

Descoperă mai multe oportunități și evenimente pentru tineri, urmărind canalul nostru de Telegram și pagina Youth.md!

Previous Al cincilea an de MOLDOX la Cahul s-a încheiat cu succes!
Next Câștigă o bursă de studii pentru master sau doctorat în Germania