Job// LeaderHR este în căutare de Manager Resurse Umane

job leaderhr manager hr

LeaderHR, o companie de 100 angajați în industria retail, propune un job pentru un Manager Resurse Umane profesionist care dispune de caracter, înțelepciune și experiență (generalistă) în domeniul HR.

Dacă ești o persoană energică, motivată, perseverentă și responsabilă trimite CV-ul tău acum pentru acest job!

Misiunea persoanei selectate va fi în îndrumarea angajaților în cadrul organizației și de-ai ajuta să devină mai buni în ceea ce fac. Totodată candidatul se va alătura proiectului care va schimba compania.

Responsabilităţi:

  • Organizarea și coordonarea procesului de recrutare şi selecţie de personal;
  • Planificarea şi organizarea programului de instruire pentru întregul personal;
  • Coordonarea procesului de adaptare și integrare a noilor angajați
  • Colaborare la dezvoltarea şi implementarea politicii de motivare materială şi nematerială al angajaţilor;
  • Contribuirea la formarea unui climat social – psihologic pozitiv în colectiv;
  • Verificarea şi actualizarea documentației ce ține de Resurse Umane.

Cerinte:

  1. Studii superioare
  2. Experienţă în domeniul resurselor umane de minim 3 ani
  3. Cunoașterea limbilor: română, rusă
  4. Utilizator încrezut PC (Microsoft Office, Internet)

Beneficii:

  • Program de lucru de luni pînă vineri de la 08:30 până la 17:30
  • Lucru într-un mediu dinamic și motivant
  • Oportunitatea dezvoltării unei cariere alături de un HR mentor internațional
  • Contribuție directă la dezvoltarea companiei
  • Alte beneficii, împreună le vom dezvolta!

Nu ezita să completezi formularul pentru a obține acest job!

Pentru mai multe oferte de job potrivite pentru tine, consultă categoria Profesional.

Previous Implică-te într-un internship în jurnalism de mediu în Chișinău
Next Stagiu plătit în Chișinău în domeniul SEO