Job în Tiraspol // Centrul Social Rezonanță angajează psiholog

job tiraspol psiholog

Job // Centrul „Rezonanță” anunță deschiderea unui post vacant suplimentar pentru funcția de psiholog într-un centru social din Tiraspol.

Responsabilități:

  • Desfășurarea de consultații individuale, sesiuni de grup pentru clienți, ținând cont de starea lor psihologică;
  • Descrierea consultărilor efectuate;
  • Identificarea cauzelor psihologice ale conflictelor și a altor încălcări ale relațiilor matrimoniale și familiale.

Cerințe pentru candidați:

  • Învățământ superior de specialitate;
  • Experiență profesională ca psiholog practicant;
  • Experiență în conducerea consilierii psihologice individuale;
  • Abilități de informatică și abilități de comunicare pe internet la nivelul „utilizator încrezător”;
  • Responsabilitate, acuratețe și punctualitate.

Cerere și procedură de selecție:

Candidații interesați pot trimite CV-ul la următoarea adresă de e-mail: vacancynko@gmail.com cu o notă în subiectul „PSIHOLOG” până pe 15 ianuarie 2021, inclusiv. CV-ul ar trebui să includă cunoștințele, experiența și abilitățile care sunt prezentate în cerințele pentru candidat.

Procedura de selecție se va desfășura în două etape. Prima etapă este selecția pe baza rezultatelor CV-urilor trimise. A doua etapă implică intervievarea candidaților selectați.

Condiții de muncă:

Săptămână de lucru de 20 de ore;
Salariu – lunar;

Puteți obține informații suplimentare despre Centru folosind următoarele informații de contact: telefon 0 777 06 909; e-mail: vacancynko@gmail.com

Descoperă mai multe oportunități și activități pentru tineri, urmărind canalul nostru de Telegram și pagina Youth.md!

Previous Curiozități despre biologia umană pe care toată lumea ar trebui să le cunoască!
Next Job pentru tineri // PNUD angajează expert în design grafic în cadrul unui proiect