Job // Grafit Holding caută noi colegi care vorbesc limba Germană

job grafit holding limba germana

Job // Grafit Holding caută noi colegi care vorbesc limba Germană pentru a lucra pe piața Germană.

Oferim:

— salariu motivant;
— oficiu în centrul Chișinăului;
— contract de muncă oficial;
— program de lucru – 8 ore (9.00-18.00) de luni până vineri;;
— prânzuri din contul companiei .

Responsabilități:

— identificarea și contactarea clienților (oferim curs de instruire);
— crearea contractelor și ofertelor pentru vânzări și achiziții.

Cerințe:

— cunoașterea limbii Germane la nivel avansat B2-C1;
— Word și Excel – cunoștințe elementare;
— comunicare și perseverență.

Ești interesat? Expediază CV-ul la adresa de e-mail: hr@grafit.md
Vrei să afli mai multe despre companie? Acceseză site-ul: www.grafit.md

Descoperă mai multe oportunități și job-uri pentru tineri, urmărind canalul nostru de Telegram și pagina Youth.md!

Previous Champion of Change - Larisa Novac: „La școală trebuie să te duci cu plăcere”. Despre motivație și egalitatea de șanse în educație
Next Job // LUKOIL Accounting and Finance Europe angajează Contabil Rapoarte