Job full-time // Darwin.md angajează contabil

Job full-time // Darwin.md angajează contabil. Vezi care sunt cerințele și trimite CV-ul tău!

Cerințe:

  • Studii superioare finalizate: profil economic (specialitate contabilitate);
  • Cunoașterea limbilor română și rusă;
  • Cunostințe profunde PC (Microsoft Office, Excel, Internet, 1C versiunea 8.2);
  • Experiență în sfera structurilor comerciale minim 1 an;
  • Cunoașterea legislației fiscale și contabile;
  • Responsabilitate, adaptabilitate, flexibilitate, acuratețe, punctualitate.

Responsabilități:

  • Înregistrarea și evidența achizițiilor (marfă și servicii);
  • Inventarierea patrimoniului a creanțelor și datoriilor;
  • Evidența subdiviziunilor, calculul taxelor locale;
  • Evidența vânzărilor efectuate prin instrumente de microcreditare;
  • Reprezentarea companiei în toate instituțiile aferente activității.

Compania oferă:

  • Salariu stabil;
  • Pachet social;
  • Mediu de lucru agreabil;
  • Prieteni noi și experiență unică de muncă într-o echipă dinamică și activă.

Vrei să faci parte din echipa Darwin? Vezi cum transmiți CV-ul, aici.

Descoperă mai multe activități și evenimente pentru tineri, urmărind canalul nostru de Telegram și pagina Youth.md!

Previous Iată care sunt cele mai cunoscute cărți de dezvoltare personală!
Next Nanosatelitul creat de experții UTM este pregătit să fie expediat către Centrul Spațial din Japonia