Job full-time // Consultant pentru elaborarea planurilor de afaceri

Job full-time consultant elaborare strategii

Job full-time // Compania de Consultanță Alternative Internaționale de Dezvoltare anunță concurs pentru poziția consultant elaborarea planurilor de afaceri.

Responsabilităţi:

  • Elaborarea planurilor de afaceri pentru creditare
  • Pregătire aplicații la diverse programe de finanțare (subvenții, granturi).
  • Acordarea consultațiilor potențialilor beneficiari privind diverse tipuri de finanțări pentru afaceri
  • Stabilirea și menținerea relațiilor de colaborare cu băncile comerciale, proiecte de finanțare externe, etc.,

Cerinţe:

  • Experiență de lucru în pregătirea planurilor de afaceri
  • Competente de elaborare a documentelor, formatare şi prezentare, abilitați de  utilizare a calculatorului la nivel mediu/avansat – MsOffice (Word, Excel, PowerPoint, Outlook) si aplicații online
  • Cunoaşterea limbilor engleză și rusă constituie avantaj.

Program de lucru: job full time. Salariu negociabil.

Candidații interesați sunt rugați sa transmită CV-ul la adresa: info@alternative.md.

Data limită de aplicare: 31 august 2020

Descoperă mai multe oportunități și evenimente, urmărind canalul nostru de Telegram și pagina Youth.md!

Previous Câștigă premii pentru realizările în domeniul tineret! A fost lansat concursul „Premiul Naţional pentru Sectorul de Tineret” 2020
Next Participă la un atelier și află ce putem face cu frunzele, soluții ecologice