Job full-time // Alventis Group angajează Project Manager

job full-time project manager

Job full-time // Alventis Group – în parteneriat cu Business & Finance Consulting, o echipă proactivă și dinamică, cu un profil internațional excelent în finanțarea dezvoltării – acceptă cereri pentru postul de Project Manager (proiecte internaționale).

Locație: Chișinău, Moldova

Job full-time (8 ore / zi, de luni până vineri)

Responsabilități:

  • Gestionați proiecte de finanțare a dezvoltării pe tot parcursul ciclului lor de viață (domeniu, timp, sarcini, resurse umane, calitate, comunicare, așteptări, relații și gestionarea costurilor)
  • Asigurați-vă că obiectivele și livrabilele proiectului sunt finalizate la timp și conform așteptărilor
  • Interacționați și colaborați zilnic cu echipe de experți
  • Mențineți relații de lucru puternice cu părțile interesate ale proiectului
  • Facilitarea raportării periodice a proiectelor (atât pe plan intern, către conducerea superioară, cât și extern, către părțile interesate din proiect)
  • Oferiți sprijin administrativ și de cercetare echipelor de experți

Candidatul ideal:

  • Profesionist cu experiență în management de proiect (experiența în consultanță și/sau certificări în managementul de proiect sunt un avantaj);
  • Absolvent cu o diplomă de afaceri sau economic / financiar;
  • Vorbitor de limba engleză perfect;
  • Individ cu abilități organizatorice și manageriale puternice;

Ce veți obține:

  • Mediul de lucru internațional și antreprenorial;
  • Flux continuu de sarcini interesante și provocatoare;
  • Linie directă către conducerea superioară a BFC, precum și clienții și partenerii strategici;
  • Colegi de muncă de talie internațională;
  • Loc de muncă securizat;

Solicitanții interesați sunt invitați să trimită un CV, în limba engleză, la vacancy@bfconsulting.com până la 11 octombrie 2020.

Pentru detalii despre procesul de aplicare, dă click aici.

Cererile sunt evaluate pe măsură ce sunt primite. Doar candidații selectați vor fi contactați.

Descoperă mai multe oportunități și evenimente pentru tineri, urmărind canalul nostru de Telegram și pagina Youth.md!

Previous Instruire în domeniul legislației mass-media organizată de CJI și CRJM
Next Job // CRPE angajează specialist în domeniul societății civile și al politicilor publice