Job // Berd’s Design Hotel Career este în căutarea unui Social Media Manager

media manager job

Berd’s Design Hotel Career este în căutarea unui Social Media Manager! Citește articolul până la capăt și vezi cerințele angajatorului. Candidatul perfect poți fi chiar tu!

Cerințe: față de Social Media Manager:

  • Experienţă în marketing online/social media (Facebook, Instagram);
  • Cunoașterea limbilor română, rusă (engleza constituie avantaj);
  • Cunoașterea programelor de design (Photoshop/Illustrator) – constituie avantaj;
  • Aptitudini și experiență de copywriting;
  • Personalitate creativă şi cu iniţiativă;
  • Aptitudini organizatorice și spirit de echipă;
  • Capacitatea de a genera idei noi;
  • Gândire critică;
  • Full-time.

Responsabilități:

  • Planificarea şi implimentarea proiectelor legate de activitatea companiei pe platformele online;
  • Elaborarea și implementarea strategiei de conţinut pentru mediul online;
  • Analiza și evaluarea activității concurenților în mediul online;
  • Participarea la dezvoltarea proiectelor de marketing lansate de companie.

Beneficii:

  • Posibilitate de a face parte dintr-o echipă profesionistă, tânără și creativă;
  • Instruire și oportunități de promovare;
  • Pachet social și un sistem de salarizare motivant;
  • Prânz inclus.

Berd’s Design Hotel Career este o agenție pentru ocuparea forței de muncă. Dacă ești interesat, poți trimite datele despre tine, la acest link.

Descoperă mai multe oferte de job, potrivite pentru tine pe youth.md!

Previous Petrece o săptămână la Academia de Vară Olympia, din Grecia
Next Job // Moldovan National Youth Orchestra caută coordonator de comunicare și PR