Job // AXA Management Consulting angajează asistent/ă de proiecte

Job pentru tineri // AXA Management Consulting, companie lider pe piața din Republica Moldova în oferirea soluțiilor de dezvoltare organizațională și personală, este în căutarea unui nou coleg / unei noi colege pentru postul de asistent/-ă de proiecte.

Responsabilități:

  • Acordarea suportului administrativ general pentru asigurarea implementării eficiente a proiectelor;
  • Oferirea de asistență echipei de manageri și consultanți în gestionarea problemelor administrative;
  • Menținerea corespondenței și comunicării cu stakeholder-ii proiectelor: experți, beneficiari, parteneri, finanțatori;
  • Colectarea, înregistrarea și menținerea tuturor informațiilor despre activitățile proiectelor implementate;
  • Acordarea de suport logistic în desfășurarea diferitor activități ale proiectului (activități de instruire, consultări cu părţile interesate, organizarea vizitelor, etc.);
  • Redactarea şi traducerea documentelor.

Cerințe minime:

  • Abilităţi excelente interpersonale și de comunicare;
  • Cunoaşterea la nivel avansat a programelor MS Office;
  • Abilităţi de lucru cu informaţia, organizare, elaborare a documentelor;
  • Acurateţe şi integritate profesională;
  • Cunoaşterea perfectă a limbilor română şi rusă, nivel avansat al limbii engleze;
  • Experiență în organizarea de evenimente și aranjamente logistice;
  • Experiența anterioară în asistență pentru dezvoltare sau lucrări conexe pentru o organizație donatoare, ONG va fi un avantaj.

Beneficii:

  • Program FLEXIBIL de lucru, 60% – la distanță
  • Salariu competitiv şi beneficii în dependenţă de performanţa individual
  • Oportunităţi valoroase pentru creşterea profesională și de avansare în carieră în cadrul companiei.

În cazul în care corespunzi criteriilor prezentate mai sus, te invităm să expediezi CV-ul la adresa electronică career@axa.md.

Procesul de selectare se va desfăşura în câteva etape. Vor fi contactare, doar persoanele care corespund cerințelor.

Descoperă mai multe activități și evenimente pentru tineri, urmărind canalul nostru de Telegram și pagina Youth.md!

Previous Profesia viitorului tău. Jurnalism sau comunicare, tu ce alegi?
Next Personal finance în Moldova, mituri și curiozități