Centrul European de Educație FIDES angajează Manager de oficiu/evenimente

Centrul European de Educatie FIDES din cadrul Fundatiei “Ioan Paul II” anunță concurs de angajare pentru poziția de Manager de oficiu/evenimente:

Responsabilitățile principale:

  • Organizarea activităților la nivelul proiectului: întruniri, evenimente;
  • Preluarea și înregistrarea rezervărilor;
  • Primirea și cazarea clienților;
  • Preluarea apelurilor telefonice, a corespondenței, mail-urilor și distribuirea lor;
  • Stabilirea priorităților și alocarea sarcinilor și termenelor în relațiile funcționale cu celelalte  departamente;
  • Menținerea unei atmosfere binevoitoare și cooperante în activitate.

Competențe și cerințe:

  • Studii superioare;
  • Aptitudini de operare PC (Microsoft Office);
  • Cunoașterea limbilor română, rusă și engleză;
  • Abilități de comunicare, prezentare și diplomație;
  • Receptivitate la solicitările profesionale, inițiativă și implicare;
  • Abilități de organizare, planificare și coordonare;
  • Spirit de echipă, abilități de negociere, responsabilitate.

Fundația menționează că oferă un pachet salarial motivant, oportunități de dezvoltarăe profesională și un mediu de lucru modern.

Persoanele interesate sunt invitate contacteze fundația la numărul de telefon 0 22 599090 sau să trimită un CV pe adresa de e-mail: angajare.fundatie@gmail.com cu specificarea postului – Recepționer.

Data limita de prezentare a CV-ului este 15 iunie 2022.

Descoperă mai multe activități și evenimente pentru tineri, urmărind canalul nostru de Telegram și pagina Youth.md.

Previous CEI MAI BINE PLĂTIȚI SCRIITORI DIN LUME
Next Participă în cadrul Artificial Intelligence Hackathon 2022