Job pentru tineri // Unifun angajează Manager de proiect

job manager de proiect

Job // Unifun își extinde echipa și caută în nou coleg. Managerul de proiect este responsabil pentru proiectarea, dezvoltarea și implementarea serviciilor Unifun la operatorii de telefonie mobilă.

Responsabilități:

  • Distribuie și controlează executarea sarcinilor angajaților proiectului (dezvoltator de software, administrator de sistem, manager de conținut);
  • Interacționează zilnic cu angajații operatorilor de telefonie mobilă (e-mail, skype, viber, whatsapp etc.);
  • Dezvoltă și acceptă concepte, obiective și etape principale de lansare a proiectului cu operatorii de telefonie mobilă;
  • Introduce produse în conformitate cu acordurile cu operatorii de telefonie mobilă și, de asemenea, modifică produsul în conformitate cu cerințele acestora;
  • Participă la crearea de noi funcții de produs;
  • Optimizează performanța produselor Unifun;
  • Este angajat într-o creștere constantă a veniturilor din serviciile lansate;
  • Stabilește sarcini pentru departamentul IT și departamentul de marketing și controlează implementarea acestora;
  • Monitorizează și oferă sprijin pentru proiectele lansate;
  • Menține și compilează documentația proiectului (document de descriere a produsului, document de descriere funcțională, caz de activitate, plan de proiect, caz de testare etc.);
  • Ține evidența raportării și a veniturilor pentru proiectele lansate.

Cerințe față de candidat:

  • Nu contează experiența anterioară de lucru;
  • Este mega-sociabil și atent la detalii;
  • Are o memorie bună pentru asimilarea rapidă a noilor informații;
  • Poate exprima clar și competent gândurile – oral și în scris;
  • Vorbește fluent engleza – oral și scris;
  • Responsabil;

Procedura de aplicare:

Telefon de contact, Sabina: +373 78 200 650. Dacă ești interesat de acest job, trimite CV-ul tău la adresa de e-mail:  hr@unifun.com

Descoperă mai multe oportunități și job-uri pentru tineri, urmărind canalul nostru de Telegram și pagina Youth.md!

Previous Veganismul nu este doar depre ceea ce mănânci. Clarificări și mituri
Next Explorează Florența și Toscana într-un tur virtual