Job pentru tineri // Simplex angajează Office Manager

job pentru tineri office manager

Job pentru tineri // Simplex angajează Office Manager. Vezi mai multe despre cerințele și responsabilitățile pentru acest job.

Responsabilitățile postului:

  • Organizarea și coordonarea atribuțiilor de administrare și procedurile de birou;
  • Crearea și menținerea unui mediu de lucru plăcut, asigurând eficiența organizațională în companie;
  • Păstrarea la un nivel ridicat de profesionalism relațiile cu clienții;
  • Redactarea corespondenței de afaceri necesară desfășurării activităților zilnice;
  • Organizarea evenimentelor și proiectelor existente;

Cerințe față de candidați:

  • Deții abilități excelente de comunicare interpersonală și organizare a spațiului de lucru;
  • Cunoaști sistemul de operare PC și a pachetului MS Office;
  • Ai cunoștințe de bază a programei 1C;
  • Poți organiza managementul timpului și lucrul cu documentele;
  • Ești cu spirit organizatoric, abilităṭi de planificare şi organizare;
  • Cunoaști limba română, rusă și engleză (obligatoriu); cunoașterea limbii italiene va constitui un avantaj;

Care sunt benefiiciile angajaților Simplex?

  • Posibilitatea de a-ți manifesta la maxim abilitățile și de a le pune în practică;
  • Dezvoltare profesională permanentă, echipă dinamică, într-o companie modernă;
  • Salariu competitiv (7000 + %) care îți răsplătește performanța + pachet atractiv de beneficii;
  • Mediu de lucru îndrăzneț și un sistem de management contemporan;
  • Colegi responsabili, atrăgători și motivați ( + cafea gratuit);
  • Team-building;

Persoanele interesate, vor expedia CV-ul personalu cu indicarea postului pentru care aplică (+ poză) la adresa de e-mail: personal@simplex.md

Descoperă mai multe activități și job-uri pentru tineri, urmărind canalul nostru de Telegram și pagina Youth.md!

Previous Expoziție de desene de Ziua Copilului la Muzeul Național de Artă al Moldovei
Next Programul de granturi mici „Bibliotecile – puncte de educare a alegătorilor" cu Marcela Roșca