Job pentru tineri // Consultinglab este în căutarea unui contabil-junior

Job // Consultinglab pentru clientul său o compania care oferă asistență fiscală, contabilă și juridică este în căutare de Contabil-junior.

Responsabilități:

  • Evidența documentelor de contabilitate;
  • Perfectarea, verificarea și prelucrarea documentelor primare;
  • Lucrul cu facturile fiscale;
  • Alte sarcini specificate de către contabil și contabil-șef.

Cerințe:

  • Studii superioare finalizate sau în curs de finalizare în contabilitate, economie, finanțe;
  • Experiență într-un post similar;
  • Cunoașterea programului 1C;
  • Abilități de operare PC(MC Office: Word, Excel, Outlook);
  • Limbi cunoscute: română, rusă, engleză (avantaj);

Condiții de muncă:

  • Angajare oficială;
  • Pachet social complet;
  • Salariu pentru perioada de stagiu;
  • Program de lucru: Luni-Vineri, de la 09:00 la 18:00;
  • Echipă tânără și prietenoasă;
  • Locația oficiului: bd. Ștefan cel Mare și Sfânt 202 (Business centrul Kentford).

Descoperă mai multe activități și evenimente pentru tineri, urmărind canalul nostru de Telegram și pagina Youth.md!

Previous Eveniment online // Economia Socială – motor de implementare a obiectivelor de dezvoltare durabilă
Next Vă invităm la film la America House Chișinău