Job pentru tineri // Automobil Club din Moldova angajează asistent de proiect

job pentru tineri

Job pentru tineri // Automobil Club din Moldova este în căutarea unui asistent pentru managerul de proiect.

Activitatea principală constă în asistarea directorului și managerului de proiect, participarea la și organizarea ședințelor și evenimentelor, scrierea rapoartelor, articolelor și notelor informative privind activitatea organizației. În perspectivă, puteți avansa la postul de manager de proiect. Studenții care învață ultimii ani sunt, de asemenea, bineveniți.

Responsabilități:

  • activități administrative,
  • gestionarea documentelor
  • contactarea și preluarea apelurilor telefonice/email, menținerea legăturilor cu partenerii/clienții
  • gestionarea conținutului paginii web a companiei și a rețelelor de socializare

Cerințe:

  • Studii superioare complete sau incomplete.
  • Aptitudini de comunicare și atitudine diplomatică
  • Rigurozitate și organizare
  • Persoana echilibrată, energică, motivată, disciplinată, conștiincioasă și amabilă
  • Este apreciată corectitudinea, seriozitatea, sinceritatea și deschiderea spre colaborare
  • Aptitudini de operare în Word, PPT, Excel și altele programe Microsoft Office.
  • Este necesară cunoașterea limbilor engleză, română și rusă (limba romană scris/vorbit fluent, limba engleză scris/vorbit fluent, alte limbi străine vor fi un plus).
  • Este salutată experiența de muncă în ONGuri, proiecte sociale sau organizații internaționale

Oferim un program de lucru flexibil de 6-8 ore ori full time, eventual cu posibilitatea îndeplinirii parțiale a sarcinilor de la distanță. Salariul în prima etapă este de la 3-5 mii lei până la 8-10 mii lei. Stagiul este la fel plătit. Mediu de lucru profesional. Perspectiva de promovare ulterioară la poziție de manager și coordonator de proiect.

Pentru a aplica, vă rugăm să ne trimiteți CV-ul actualizat cu o fotografie inclusă la automobilclub.md@gmail.com

Descoperă mai multe activități și job-uri pentru tineri, urmărind canalul nostru de Telegram și pagina Youth.md!

Previous Instruire gratuită pentru antreprenorii interesați de practici ecologice
Next Fii parte a echipei de consilieri voluntari la Linia Verde pentru prevenirea suicidului