Job // Compania Lokmera angajează asistent manager

job pentru tineri asistent manager

Job // Compania Lokmera SRL – furnizor al utilajelor de laborator, anunță concurs la suplinirea postului vacant asistent manager.

Responsabilități:

  • Administrarea și managementul proiectelor
  • Pregatirea documentatiei pentru licitatii;
  • Ținerea evidenței;
  • Recepționarea si procesarea comenzilor;
  • Controlul executării ordinelor, instrucțiunilor, comenzilor, furnizării de informaţii executantului;
  • Asistență la vămuire;

Cerințe:

  • Studii superioare în domeniu juridic/marketing/management
  • Cunoașterea limbii române, engleze și ruse
  • Experiența într-un domeniu relevant va constitui un avantaj
  • Utilizator confident PC (Internet, e-mail, MS Office, alte aplicații office

Beneficii:

  • salariu atractiv
  • lucru în echipă tânără  și activă
  • loc de munca bine aranjat în centrul orașului
  • mediu de lucru profesionist și autentic;
  • oportunități de dezvoltare profesională

Candidații interesați de acest job, sunt rugați să expedieze CV-ul însoțit de o poză și de o scrisoare de intenție la următoarea adresă de e-mail: hr@lokmera.md

Vor fi contactați doar candidații selectați.

Descoperă mai multe activități și evenimente pentru tineri, urmărind canalul nostru de Telegram și pagina Youth.md!

Previous Nu ești sigur dacă vrei o carieră în IT? Participă la un eveniment organizat de Tech Women Moldova
Next Meet an American: the U.S. Foreign Service with Robert Allen Jr.