Job pentru tineri // Compania internațională Katoen Natie angajează contabil

Job pentru tineri // Compania internațională Katoen Natie angajează contabil.

Despre companie:

În calitate de furnizor global de servicii logistice, Katoen Natie combină operațiuni de inginerie, tehnologie și porturi pentru a oferi soluții la nivel mondial, personalizate pentru industria chimică și auto, precum și pentru sectorul bunurilor de larg consum, electronică și retail. Katoen Natie are 154 de platforme logistice și este activ în 33 de țări din toată Europa, America de Nord, America de Sud și Orientul Îndepărtat, cu un personal de peste 14.000 de persoane.

Responsabilitati principale:

  • Documentați tranzacțiile financiare prin introducerea corectă și la timp a informațiilor despre cont;
  • Reconcilierea conturilor de plătit și de primit;
  • Asigurarea plăților bancare în timp util;
  • Mențineți procesele contabile, inclusiv asigurarea introducerii corecte și stocării sigure a datelor cheie.

Principalele cerințe:

  • Experiență contabilă de la 1 an;
  • Licență / master în economie / contabilitate;
  • Nivelul de engleză B2 + este obligatoriu;
  • Experiență cu baze de date;
  • Cunoștințe digitale avansate, experiență cu MS WORD, EXCEL;
  • Capacitatea de a lucra cu termenele limită.

Compania oferă:

  • Loc de muncă oficial, începând cu prima zi de lucru într-o companie stabilă cu o înaltă cultură corporativă (15 ani în Moldova);
  • Salariu competitiv în funcție de cunoștințe și experiență;
  • Pachet social complet, inclusiv asigurare medicală, concedii plătite, pregătire profesională;
  • 40 de ore de lucru pe săptămână: de luni până vineri, între orele 09: 00-18: 00;
  • Oportunitate de auto-realizare și creștere profesională.

Pentru a aplica, vă rugăm să trimiteți CV-ul în limba engleză la adresa de e-mail: vb50@search4staff.com și să indicați titlul de post vacant „Contabil” în subiectul scrisorii.

Descoperă mai multe activități și evenimente pentru tineri, urmărind canalul nostru de Telegram și pagina Youth.md!

Previous Forumul #Youth4Ocean lansează un nou apel pentru propuneri de proiecte
Next Webinar despre ecologizarea în învățământul superior