Job pentru tineri // TV8 își extinde echipa și angajează editor

job pentru tineri tv8 editor

Job pentru tineri // TV8 își extinde echipa și angajează editor – producător Departament promo.

Cerințe:

  • cunoștințe în editare;
  •  Adobe premier;
  • After Effects;
  • Photoshop, Illustrator etc;
  • minim 1 an experiență.

Responsabilități:

  • asigura post procesarea video/audio;
  • montează promo și materiale video/audio solicitate de departamentele beneficiare;
  • este responsabil în ceea ce privește conceptul și realizarea efectivă a promo-urilor.

Calități:

  • responsabil, punctual, bun organizator;
  • creativ, cu viziune și inițiativă;
  • flexibil, adaptabil la noile cerințe, apt să însușească noi materii;
  • aptitudini de comunicare și lucru în echipă.

Despre salariu

Se negociază în timpul interviului de angajare.

Dacă te-a interesat acest anunț, așteptăm cv-ul tău la adresa de e-mail: hr@tv8.md

Descoperă mai multe activități și evenimente pentru tineri, urmărind canalul nostru de Telegram și pagina Youth.md!

Previous 10 site-uri pe care te poți promova ca influencer
Next Serie de evenimente ce explorează metode participative pentru interacțiuni online