JOB//RISE Moldova anunță concurs de angajare a unui asistent de proiect

rise moldova, oferta de angajare, oportunitate, asistent de proiect

RISE Moldova (www.rise.md) anunță concurs de angajare a unui asistent de proiect.

Responsabilități:

  • implementează și coordonează eficient toate activitățile proiectului, în vederea atingerii obiectivelor stabilite la cele mai înalte standarde de calitate;
  • asigură comunicarea cu partenerii din cadrul proiectului;
  • pregătește și organizează planurile de activitate în cadrul proiectului și asigurarea resurselor necesare pentru atingerea obiectivelor proiectului;
  • oferă suport logistic pentru organizarea de evenimente, training-uri și workshop-uri; solicită oferte comerciale;
  • identifică oportunități și idei pentru dezvoltarea de noi programe de fundraising;
  • implementează strategii de strângere de fonduri (sponsorizări, campanii de fundraising);
  • abordează și atrage noi finanțatori și parteneri care să susțină activitatea organizației;

Cerințele postului:

  • absolvent de studii superioare în sfera: Relații Publice, Jurnalism, Marketing, Vânzări, Management, etc;
  • abilități bune de networking și interpersonale;
  • cunoștințe informatice (Excel, platforme online, social media, etc);
  • capacitatea de a prioritiza sarcinile și responsabilitățile;
  • capacitate de a lucra cu termene scurte;

Experiență:

  • minim un an de colaborare cu ONG-urile;

Cunoștințe și abilități:

  • cunoașterea limbii engleze la nivel avansat vorbit, scris;

Dosarul:

  • CV actualizat;
  • Scrisoare de motivare (max. o pagină word);

Dacă ești interesat, expediază dosarul la adresa de email: risemoldova.project@gmail.com cu titlul: Asistent de proiect

Deadline: 19 Martie 2019.

Previous Participă la Moldova Fashion Days și descoperă cea mai bună selecție de branduri
Next Cunoaște persoane cu interese și viziuni similare la Seminarul de Impuls, marca EcoVisio