JOB//Fundația „Ioan Paul II” angajează educator

Fundația “Ioan Paul II”, educator, oferta de angajare

Responsabilități principale:

  • planificarea şi proiectarea activităţilor instructiv-educative conform cerințelor instituției;
  • organizarea şi amenajarea mediului educațional;
  • menținerea unei atmosfere binevoitoare și cooperante în activitate;

Competențe și cerințe:

  • absolventă a Colegiului Pedogagic (profil educator-învățător) sau studii universitare în domeniul preșcolar;
  • experiența de lucru în domeniul preșcolar ar reprezinta un avantaj;
  • receptivitate la solicitările profesionale, inițiativă și implicare;
  •  spirit de echipă, responsabilitate.

Este oferit un pachet salarial motivant și alte bonusuri, oportunitatea de dezvoltare profesională si un mediu de lucru modern. Persoanele interesate sunt invitate să trimită un CV pe adresa de e-mail: angajare.fundatie@gmail.com cu specificarea postului – Educator.

Tel de contact: 022 513568/068754449

Data limită de prezentare a CV-ului este 31 ianuarie 2019.

Previous JOB//Panda Tur este în căutarea unui content Manager
Next Devino „Organizația de Tineret a anului”, participând în concursul lansat de CNTM