JOB//CEED Moldova angajează Coordonator Club de Afaceri

ceed moldova, oferta de angajare, oportunitate

CEED Moldova promovează educarea și dezvoltarea antreprenorilor și managerilor prin diferite programe de trening și platforme de schimb de experiență/networking, atât deschise cât și în cadrul Clubului CEED.

Obiectivele postului:

  • asigurarea comunicării cu partenerii existenți și identificarea de parteneri/sponsori noi;
  • asigurarea funcționării proiectului și atingerea obiectivelor de vânzări;
  • susținerea antreprenorilor prin identificarea necesităților și oferirea serviciilor și soluțiilor oportune pentru creșterea afacerii acestora.

Responsabilitățile:

  • identificarea și scrierea propunerilor de proiecte pentru potențiali donatori/sponsori
  • vânzarea și organizarea trening-lor deschise pentru antreprenori
  • planificarea evenimentelor din cadrul proiectului CEED
  • efectuarea planificării lunare și anuale a evenimentelor CEED, elaborarea calendarului semestrial, anual
  • identificarea și dezvoltarea noilor concepte pentru CEED
  • monitorizarea rezultatelor
  • vinderea evenimentelor și recrutarea de noi membri
  • identificarea speakerilor pentru fiece eveniment/training, comunicarea și coordonarea participării lor la evenimente
  • recrutarea participanților pentru activitățile CEED prin conducerea întâlnirilor referitoare la vânzări
  • facilitarea și moderarea evenimentelor
  • monitorizarea achitărilor și colectarea plăților de la membrii și alți clienți
  • raportare: furnizarea rapoartelor săptămânale, lunare,semestriale și anuale către management și parteneri
  • asigurarea unei bune comunicări și relațiilor de business cu membrii și partenerii CEED
  • desfășurarea permanentă „Customer Care” a membrilor Clubului
  • asigurarea promovării activităților proiectelor pe rețelele de socializare

Candidații interesați pot expedia CV-ul și scrisoarea de intenție la adresa de e-mail: ceedmoldova@gmail.com.

Previous Ești din raionul Cahul și ai experiență de lucru cu diferite categorii de tineri? Fii agentul outreach!
Next Vino să împărtășești impresii postlecturale la clubul de lectură