JOB//AMBER-TERM anunță concurs pentru postul vacant de șef-adjunct al unui magazin

amber md, sef-adjunct magazin, oferta de angajare chisinau

Vrei să faci parte din echipa uneia dintre cele mai mari companii ce oferă echipamente, utilaje și servicii în domeniul instalațiilor termo-hidro-sanitare? Ești invitat să participi în concursul pentru postul vacant de șef-adjunct de magazin.

Managerul în comerț are următoarele atribuții:

  • planifică pe termen scurt, mediu și lung activitățile magazinului și planul de dezvoltare a departamentului;
  • contribuie la realizarea planului de vînzări, analizează tendințele pieței;
  • ajută managerul de magazin în activitatea curentă;
  • gestionează implimentarea regulilor de deservire și loializare a clienților;
  • asigură evidența contabilă primară a magazinului;
  • participă activ la rezolvarea și executarea sarcinilor echipei sale.

Dacă ești o persoană atentă la detalii, responsabilă, bine organizată, comunicativă, perseverentă și dinamică, atunci ești persoana perfectă pentru a se alătura familiei AMBER-TERM.

Trebuie să:

  • cunoști limba română, rusă;
  • ai cunoștințe foarte bune de utilizare a pachetului Microsoft Office (preponderent 1C și Excel);
  • excelente abilităti de organizare;
  • experiență de lucru relevantă în domeniu minin 2 ani;
  • capacități profesioniste în arta vânzării.

Vei beneficia de:

  • reale oportunități de dezvoltare a unei cariere într-un mediu profesionist, alături de o echipă dinamică și de – succes;
  • telefon mobil de serviciu, pachet nelimitat;
  • pachet salarial atractiv: 10 000 – 20 000 lei.

Expediază CV-ul cu fotografie și cu descrierea detaliată, experiența acumulată la adresa electronică: hr@amber.md, menționând postul pe care dorești să-l ocupi.

Detalii la Telefon: 061000287
E-mail:  hr@amber.md
Previous A fost lansat concursul „Premiul Național pentru dezvoltarea sectorului de Tineret”
Next JOB//KissFM Chișinău este în căutarea unui editor/prezentator de știri