JOB// Victoriabank recrutează în această vară operator call center

victoriabank, operator call center, oferta de munca

Vino în echipa Victoriabank, înscriindu-te pentru postul de Operator Call Center.

Beneficii:

  • salariu competitiv și alte avantaje financiare
  • program de muncă stabil
  • tichete de masa în valoare de 45 lei/zi
  • investigatii medicale profilactice
  • oportunități de dezvoltare profesională

Atribuţiile de bază şi responsabilităţile postului:

  • Acordarea suportului clientilor existenti/potentiali ai bancii detinatori de carduri bancare
  • Vânzarea produselor bancare la telefon

Cerinţe faţă de candidaţi:

  • Studii superioare cu profil economic
  • Experienţă bancară minim 1 an
  • Cunoștințe avansate de aplicare MS Office (Word, Excel, Power Point)
  • Abilități analitice și planificare
  • Orientare spre procese și rezultat.
  • Capacitate de a lucra individual și în echipă

Persoanele interesate sunt invitate să transmită CV la adresa de e-mail: hr@vb.md
Informaţii suplimentare la tel.: 022 57 63 94

Previous Deprinde arta de a pune gândurile și sentimentele pe foaie în cel mai corect mod posibil, la „Povestea din spatele cărții”
Next JOB//Fii asistent(ă) manager în cadrul „Onoris Legis” SRL