(Job) VEO Worldwide Services caută un nou coleg în calitate de auditor de stocuri și flux

loc de muncă

Denumirea postului: Auditor de stocuri și flux

Angajatorul (organizația): VEO Worldwide Services

Tipul postului: full-time

Orașul: Chișinău

Responsabilitățile:

  • Realizarea controalelor cu scopul de a verifica buna aplicare a procedurilor cu privire la fluxul mărfurilor, reducând în permanență pragurile de alerta;
  • Monitorizarea evoluției diferitor indicatori de audit;
  • Reducerea lipsurilor din gestiune;
  • Colectarea și sintetizarea datelor preliminare în vederea elaborării rapoartelor specifice.

Criterii de eligibilitate:

  • Studii superioare în domeniul economic;
  •  Experiența în domeniul economic (minimum 1 an);
  • Experiența în raportare, analiza financiară/audit  reprezintă un avantaj;
  • Cunoștințe solide de operare pachet MS Office – în special Excel;
  • Cunoştinţe de limbă franceză (nivel B1-B2);
  • Motivat de oportunitatea de a analiza cifre;
  • Riguros;
  • Responsabil;
  • Rezistent la rutină și orientat spre rezultat;
  • Cu spirit analitic.

Beneficii:

  • Salariu atractiv;
  • Formare profesională în cadrul unei echipe tinere şi dinamice;
  • Interacțiune directă cu partenerii din Franța;
  • Expunere internaţională în cadrul unui proiect complex.

Pentru mai multe detalii, apelați la 079009929 și trimiteți CV-urile pe adresa de email abivol@veoworldwide.ro

Sursa:  pagina de Facebook a angajatorului

Previous Conferința Națională a Organizațiilor de Tineret 2017: vezi cum a fost și ce au învățat participanții
Next Vino la un curs și pregătește-te de examenele PMP® sau CAMP