Job pentru tineri: Specialist în marketing

job pentru tineri valand pr agency

Job pentru tineri: Valand PR&Event Agency este în căutarea unui specialist în marketing.

Responsabilități:
– Planificarea campaniilor publicitare;
– Urmărirea și analiza eficienței campaniilor publicitare în desfășurare;
– Participarea la comunicarea directă cu clienții;
– Monitorizarea pieței în ansamblu, urmărirea inovațiilor site-ului, noi cercetări, punerea în practică a acestor cunoștințe.

Cerinţe:
– Cunoașterea limbii române și ruse, abilități de comunicare cu clienții;
– Atenție la detalii împreună cu capacitatea de a vedea imaginea în ansamblu;
– Capacitatea de a lucra cu termene stricte, abilități de gestionare a timpului;
– PC – un utilizator profesionist, cunoștințe bune MS Office;
– Experiență într-o poziție similară.

Condiții de job pentru tineri:
– Salariu decent;
– Pachet social;
– Oportunități excelente de creștere și formare profesională;
– Educație continuă, evenimente corporative, echipă prietenoasă și tânără;
– Program: luni-vineri.
Expediați CV-ul la adresa office@valand.agency cu specificarea subiectului Specialist Marketing.

VALAND PR&Event Agency oferă servicii de promovare a afacerii Dvs. „la cheie”. Dezvoltă concepte perfect integrate în planurile de marketing – de la cercetare, strategie, creație, producție, media, monitorizare, și până la analiza permanentă a efectelor. Acțiunile acestora sunt bazate pe studiile prototipului psihologic al clientului-țintă: preferințe și mod de viață, anturaj și obișnuințe.

Mai multe detalii despre oferte găsești pe pagina angajatorului.

Alte oferte de job pentru tineri, găsești pe pagina noastră.

Previous "Planificare Strategică: Cum? Când? De ce?" la America House
Next Tinerii de pot bucura de noua-veche „Aleea presei”