Job pentru tineri: OpenLM este în căutare de un windows developer

Job full-time

Job pentru tinerie openm

Job pentru tineri: OpenLM este o companie internațională de software situată în centrul capitalei. Compania este un furnizor important de soluții de gestionare a licențelor software. De asemenea, ea oferă oportunitatea de a câștiga experiență prin tehnologii avansate și de a participa la dezvoltarea viitoarei generații de produse software.

OpenLM este în căutare de un windows developer. Lucrătorul trebuie să plănuiască, creeze și dezvolte o aplicație windows care deja există.

Cerințe:

  • Mai mult de 3 ani de experiență;
  • Cunoașterea limbii engleze la nivel anvasat;
  • Cunoștințe în C# și WPF;
  • Cunoștințe în Windows Form și Windows API
  • Cunoștințe în OOP Principles;
  • Experiență în wix/nsis;
  • Experiență în .net core2 este un avantaj.

Responsabilități:

Implementarea tuturor aspectelor unui proiect de aplicație – proiectare de înaltă performanță, codare, mecanisme de cache, securitate, criptare, gestionarea de stat, înregistrarea erorilor, depanare, scalabilitate, recenzii de cod, configurare a mediului de dezvoltare și testare. Testarea la nivel de unitate și de sistem pe aplicații.

OpenLM oferă:

  • Salariu motivant;
  • Cursuri gratuite de engleză după solicitare;
  • Team-buildinguri;
  • Un oficiu modernizat cu dulciuri și fructe situat în centrul orașului Chișinău;
  • Contract de muncă oficial și pachet social.

Program: Job full-time

Doar CV-urile scrise în limba engleză vor fi analizate. CV-ul poate fi expediat la această adresă de e-mail: hr@openlm.com.

Mai multe detalii despre companie găsiți pe website-ul oficial al companiei.

Alte oferte de job pentru tineri găsești pe platforma Youth.md.

Acest articol a fost adăugat în cadrul campaniei #casăștii, ce se desfășoară în contextul proiectului „Sporirea accesului tinerilor la programele naționale și internaționale de dezvoltare personală”, implementat în cadrul Programului de Granturi 2019 pentru organizațiile de tineret al Ministerului Educației, Culturii și Cercetării.

Previous Conferința pentru tineri cu genericul „Securitatea economică în contextul dezvoltării durabile”
Next Job full time: Project manager pe timp de zi, seară și noapte