Job// Kivork angajează consultant de turism

job kivork consultant turism

Ești bun la comunicare, construirea de relații și în arta de a convinge? Aplică la acest job de la Kivork și dezvoltă o carieră de succes în domeniu!

KIVORK este o companie de IT majoră care angajează în prezent consultanţi de turism. Oferă antrenamente excelente și totodată vei învăța cele mai noi strategii de comunicare de la cei mai buni antrenori din lume, tot ce este despre industria de turism și în plus – îți vei îmbunătăți limba engleză în același timp!

Principalele responsabilități:
– Ghidează oamenii prin telefon prin opțiunile de călătorie disponibile;
– Răspunde la întrebările clienților într-un mod convingător, profesionist;
– Explică într-un mod convingător clienților că opțiunile sunt cu adevărat cele mai bune.

Beneficii:
– 700 $ salariu mediu cu bonusuri nelimitate;
– Angajare oficială, pachet social complet;
– O cultură grozavă a companiei, management în stil american;
– Toată lumea este pozitivă și respectuoasă;
– Evenimente săptămânale, cum ar fi teste, loterii, concursuri sportive;
– Birou excelent, modern, luminos și confortabil în centrul orașului;
– Diverse schimburi de lucru;
– O echipă inteligentă, tânără și prietenoasă;
– Experiența de lucru anterioară nu este necesară.

Cerințe:
– Nivel de engleză peste mediu
– Un bun simţ al umorului şi abilităţile interpersonale reprezintă un avantaj

Trimite CV-ul tău la renata.s@techork.com sau sună la 060888176.

Despre alte oferte de job, poți afla în categoria Profesional.

Previous Job// Madein.md angajează Print Designer
Next Training pentru tineri: Leadership și flexibilitate- o altfel de abordare