Job full-time // Echipa TV8 angajează contabil

tv8 job contabil

Echipa TV8 caută un coleg/colegă la postul de contabil. Vezi în articol care sunt cerințele față de candidat. Nu este relevant pentru tine, dar cunoști pe cineva care se potrivește? Transmite-i link-ul!

Competențele necesare:

  1. Cunoaşterea softului 1C Contabilitate, Microsoft Office;
  2. Cunoașterea limbii engleze.

Descrierea jobului:

  • Asigurarea evidenței contabile a stocurilor si evidenței cheltuielilor;
  • Asigurarea relatiilor cu terții, emiterea facturilor fiscale si a altor documente primare;
  • Participarea la efectuarea inventarierii bunurilor materiale, mijloacelor banesti, decontărilor si altor operatiuni bancare;
  • Verificarea lunară a registrelor contabile în vederea prezentării dărilor de seamă lunare (privind TVA);
  • Inventarierea anuală a conturilor contabile;

Dacă ești persoană creativă, dinamică, sociabilă, flexibilă și rezistentă la stres, expediază CV-ul la adresa de email: hr@tv8.md.
Fii parte a echipei TV8!

Descoperă mai multe oportunități pentru tineri, alături de echipa youth.md!

Previous Fă cunoștință cu cele mai rare discuri de vinil din lume!
Next Descoperă cele mai ciudate și unice clădiri din lume!